Proč to děláme

Hledala jsem smysluplnou práci, která by mi přinášela uspokojení a radost. Nechtěla jsem žádný kompromis. Psal se rok 2011 a pochopila jsem, že chci-li mít práci, co mi přináší radost, je nutné takovou společnost vytvořit. Přesvědčila jsem mého bratra o nejlepší investici a to do radosti z práce.

 

V tomto roce jsem tedy založili společnost WERK Industrieservice, s.r.o. Společnost se zaměřila na poskytování služeb ostatním výrobním společnostem.

 

Radost nám v tomto přinášelo, že jsme byli schopni tohoto dosáhnout se zaměstnanci se zdravotním postižením. Vytvořili jsme jim pracovní místa, která mohli vykonávat s jejich hendikepem. Stali jsme se tedy v roce 2014 zaměstnavatelem, který zaměstnává přes 50% osob se zdravotním postižením.

 

Sbírali jsme zkušenosti a začali jsme připravovat vlastní výrobu. Nejvhodnější výroba pro lidi s hendikepem je lehká práce, bez vynuceného pracovního tempa, nejlépe v sedě. Šití oděvů pro ženy na míru jsme shledali jako nejvhodnější.

 

Tak jsme s naším projektem tady v roce 2016, se značkou www.conaraminko.cz. Sami můžete posoudit jak se nám to povedlo. Snažíme se dávat přednost českým výrobcům a podporovat osoby se zdravotním postižením.

 

 

Potkáte-li člověka, který je oblečen od naší společnosti, potkali jste člověka s velkým srdcem, který nám dal šanci.

 

Děkujeme všem, kterým není lhostejno koho a co svými penězi podporují.

 

 

Naděžda Doušová, DiS

jednatel společnosti